U18 Regionális Bajnokság

november 26, 2019

Elmúlt hét pénteken a Siófok csapatát láttuk vendégül.

Szekszárdi Sólymok-Siófok Ke 76:63(14:15;22:10;16:17;24:19)

A mérkőzés elején kiegyenlített játék folyt, támadásban több polusú volt csapatunk Reining , Weimert, Szabácsy is kivette részét a ponttermésből , igyekeztünk előnybe kerülni, felvátva estek a kosarak, az első negyed végén a vendégek kerültek minimális előnybe.

A második negyedben jobb ritmusban kosárlabdázva, védekezésünket szigorubbá téve 10 pontos előnybe kerültünk.

A harmadik negyed 2 percétől a Siófok 8:0 futásának köszönhetően újra szorossá vált a mérkőzés(42:37), ekkor sikerült stabilizálnunk védekezésünket így közelebb már nem sikerült kerülnie a vendégcsapatnak.

A negyedik negyedben sikerült egésszen 18 pont előnyig eltávoladnunk ellenfelünktől(6perc 68:50) bár a végére közelebb lopozott ellenfelünk, de győzelmünk nem forgott veszélyben.

Szabácsy 36pont, Reining 30/3,Weimert 6, Nagy 2, Kun 1.

Murvai Á: Egy megérdemelt “be nem tervezett” győzelem! Csapatjáték felé mozdultunk el, s ez örömteli!